Bettilt Yatırım Limitleri

Bettilt Yatırım Limitleri

Bettilt Yatırım Limitleri; Abudantia B.V. firması tarafından işletilmekte olan bu bahis platformu kullanıcılarına 7/24 hizmet vermektedir. Kullanıcıların sorunsuz bir biçimde erişim adımını tamamlaması için özel bir ara yüz oluşturulmuştur. Sitede kayıt adımının sonrasında açmış olduğunuz hesabın kullanılması aşamasında dahi yatırım işlemleri temel önem arz etmektedir. Açılan bir hesabın aktif olarak kullanılması için sitede ilk yatırımınızı tamamlamanız gerekmektedir.

Bettilt Güncel Giriş Adresi: Bettilt Giriş

Bettilt Yatırım Kuralları Nelerdir?

Bettilt sitesinde kullanıcıların yatırım kuralları üzerinden sorunsuz bir şekilde kendilerine ait olan hesaplar aracılığı ile yatırım adımını tamamlamasına izin verilmektedir. Bu aşamada farklı kişilerin bilgileri üzerinden işlem gerçekleştirdiği fark edildiği anda hesapların askıya alınacağının ayrıca bildirilmesi gerekmektedir. Bettilt sitesinde yatırım adımını tamamlarken sitenin güncel banka hesap numarasının da kontrol edilmesi gerekir. Sitede güvenlik gerekçeleri ile belirli aralıklarda banka hesap numaralarında değişim söz konusu olabilmektedir.

Bettilt Yatırım Limitleri

Bettilt yatırım limitleri konusunda her kullanıcının sorunsuz bir biçimde ayak uydurabileceği aralıkların oluşturulmasına büyük önem verilmektedir.

  • Cepbank, Visa ve Anında havale yöntemleri ile hesabınıza en az 50 TL yatırım yapmanıza olanak verilmektedir.
  • Payfix yöntemi ile hesabınıza en az 25 TL yatırım yapabilirsiniz. Maksibanka metodunda ise en az 250 TL yatırım yapmanıza olanak verilmektedir.
  • Sitede kripto para birimleri ile de yatırım yapılmasına izin verilmektedir. Bitcoin ve Litecoin aracılığı ile en az 50 TL yatırım yapılmasına olanak verilmektedir.

Kişilerin bu limitlerin dışına çıkması durumunda taleplerinin ret yanıtı alacağının da eklenmesi gerekir. limitlerde bir değişim meydana gelirse sitenin ana sayfası üzerinden zaman kaybetmeden bilgilendirileceksiniz.

Betitilt sitesinde çok nadir de olsa yatırım adımının öncesinde hesabınızı doğrulamanız talep edilebilmektedir. Hesap doğrulamasının talep edilmesi durumunda kayıt aşamasında verdiğiniz bilgileri doğrulamak için belgeler göndermeniz gerekecektir. Bu belgeler PDF ya da Jpeg versiyonunda gönderilmelidir.

Bettilt Mobil Yatırım

Bettilt yatırım limitleri kapsamına kişilerin işlemlerini mobile cihazlar üzerinden tamamlamasına da olanak verilmektedir. Kullanıcıların uymaları gereken kurallarda ya da limitlerde bir değişim meydana gelmeyecektir. Kullanıcıların erişim adımında sorun yaşamaması için tüm önlemler alınmıştır. Mobile sistemde finansal işlem gerçekleştirirken kullanıcıların uygulamaları ya da arama motorlarını kullanmasına olanak verilmektedir. Her iki seçenekte de kullandığınız cihazın güvenlik gerekçesi ile sadece kendi erişiminize açık olmasına dikkat etmelisiniz. Mobile sistemde cihazınız ve internet ağ bağlantısı nedeni ile meydana gelen sorunlarda bet sitesi sorumluluk üstlenmez.

Bettilt Müşteri Hizmetlerinden Bilgi Alın

Bettilt yatırım limitleri konusunda aklınıza takılan detaylar olursa canlı destek hattından gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. Canlı destek hattı bahsi severlerin zaman kaybetmeden erişim adımını tamamlamasının yanı sıra yorumlarını da dikkate alacaktır. Olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri sisteminden istifade ederken iletişim adımında kesiklik olmaması için internet ağ bağlantınızın nitelikli olmasına dikkat etmelisiniz.

Bettilt Güncel Giriş Adresi: Bettilt Giriş

Bir cevap yazın

Başa dön