Bettilt Üye Ol

Bettilt Üye Ol

Bettilt Üye Ol; Bettilt kullanıcıları arasına katılanlar hoş geldin fırsatlarından yararlanarak harekete geçiyor. Bunun için de hesap işlemlerinin ardından para transferinde bulunmaları bekleniyor.

Bettilt Güncel Giriş Adresi: Bettilt Giriş

Bettilt Üyesi Nasıl Olunur?

Bettilt üye ol ikonlarını hemen giriş sayfasından sunar ve bu sayede forma ulaşmakta zaman kaybetmezsiniz. Aynı zamanda kayıt işlemlerine ilişkin herhangi bir ödemenin de üzerinde durulmaz. Bettilt kayıt için:

  • Ücretsiz formu açtıktan sonra istenilen bilgileri sıralamaya başlarsınız.
  • Bilgilerin ardından belge göndermenize gerek kalmadan hesabınızı açarsınız.

Hesap onayının da üzerinde durulmuyor. Bunun üzerine herhangi bir kimlik belgesinin üzerinde durulmaz. Hal böyle olunca üyeleri arasına katılmakta zaman kaybetmez ve hızlı bir şekilde faaliyet göstermeye başlarsınız.

Bettilt Üyelik Bilgileri Nelerdir?

Bettilt üye ol çağrılarını dikkate almalı ve devamında kayıt formunu açmalısınız. Açılan forma da istenilen bilgileri arka arkaya sıralamalısınız. Bunlardan başı çekenler:

  • Kullanıcı ismi oluyor ve özgün bir şekilde belirlenmesi dikkate alınıyor.
  • E-posta adresine geçilir ve aktif olan bir adresi paylaşmanız istenir.

Bettilt üyelik aşamasında kayıt bilgilerinin eksiksiz olarak sıralanması önem arz ediyor. Olası eksik ve de hatalı bilgilerden kaynaklı olarak oturum açmak mümkün olmuyor. Bunun üzerine:

  • E-mail gibi aktif telefon numaranızı da paylaşmanız gerekiyor.
  • Para birimi tercihinizi yapmanız bekleniyor.

Aynı zamanda hesaba özel şifrenizi de belirlemeniz gerekiyor. Ancak bu bilgilerin eksiksiz olarak sıralanması halinde form tamamlanıyor ve oturum açmanıza izin veriliyor.

Bettilt Üye Ol; Bettilt Kayıt Formu Nasıl?

Tek bir adımda tamamlanan kayıt formuna ilişkin Bettilt üye ol tercihinde bulunmanız gerekiyor. Ancak bu yönde seçiminizi yaparak forma ulaşır ve boş olan alanlara bilgilerinizi sıralamaya başlarsınız.

Bettilt hesap işlemleri için sadece form üzerinden bilgilerin sıralanması yeterli olmayacaktır. Devamında dikkate alınması gerekenler ise şöyle:

  • Girilen bilgileri kontrol ettikten sonra onaylamaya geçmeniz gerekir.
  • Genel kuralları okumalı ve son olarak bu alana da onay vermelisiniz.

Böylece aktif e-mail adresinize aktivasyon linkinin gönderilmesi mümkün olacaktır. Gönderilen linkin üzerine tıkladıktan sonra hesabınız aktif hale gelir ve giriş yaparsınız. Böylece yatırım işlemlerine başvurarak faaliyet göstermeye başlarsınız.

Bettilt Üye Ol; Bettilt Üyelik Bonusu Nasıl?

Merak edilen bir diğer husus hoş geldin promosyonları oluyor. Bunun üzerine yeni üyelerin ilk yatırımlarına karşı hoş geldin fırsatlarından yararlanmaları esas alınıyor. Şöyle ki:

  • İlk yatırım için %100 değeri ve de maksimum 2500 TL tutarı paylaşılır.
  • Bonusa ek olarak +50 free spin fırsatından yararlanmanız sağlanır.

Bunların devamında ikinci yatırım için %110 bonus geliyor ve maksimum 1500 TL’ye kadar veriliyor. Üçüncü yatırım söz konusu olduğunda da 1000 TL’ye kadar olan %120 bonusundan yararlanmanız sağlanır. Her birinin yanında +50 freespin bulunur. Üyelerin minimum 150 TL’lik yatırımları dahilinde kazanmaları sağlanır. Aynı zamanda ilk yatırımın arkasından otomatik olarak aktarılması esas alınır.

Bettilt Güncel Giriş Adresi: Bettilt Giriş

Bir cevap yazın

Başa dön