Bettilt Ödeme Yapıyor Mu

Bettilt Ödeme Yapıyor Mu

Bettilt Ödeme Yapıyor Mu; Bettilt ödemeleri nasıl soranlara birden fazla yöntem eşlik edecektir. Hatta yöntemlere ek olarak limitler sergilenir ve bu şekilde çekim taleplerinizi iletmeye başlarsınız.

Bettilt Güncel Giriş Adresi: Bettilt Giriş

Bettilt Para Çekme Yöntemleri

Ödemelere geçmeden önce anlaşmalı yöntemleri sorgulayabilir ve limitleri üzerinden harekete geçebilirsiniz. Bettilt para çekme işlemlerinde geçerli olan yöntemlerden:

  • Havale başı çeker ve hesap bilgilerinizi paylaşarak ödemelere geçmeniz sağlanır.
  • Kartsız ATM, Jeton veya Papara yöntemlerini de kullanmanız esas alınır.

Para çekme yöntemleri nasıl soranlara Bitcoin ile Payfix seçenekleri sıralanacaktır. Görüldüğü üzere sadece bankalar ile sınırlı kalınmıyor ve devamında online ödeme seçenekleri de sergileniyor. Üyelerin ise kayıtlı hesap içerisinden dilediklerini seçerek ödemelere geçmeleri bekleniyor.

Bettilt Ödeme Yapıyor Mu; Bettilt Havale İle Para Çekme

Bettilt ödeme yapıyor mu sorusuna ilişkin ilk etapta Havale seçenekleri sıralanıyor. Üstelik Havale için Havale 2 ve de 4 şeklinde ayrı türlerine de değiniliyor.

Para çekme taleplerinizi iletmeden önce Havale için paylaşılan alt ve üst limitleri de dikkate almanız sağlanıyor. Bunun üzerine:

  • Havale 2 için en az 50 ile en çok 30.000 TL’lik tutarlara yer verilir.
  • Havale 4 adına da en az 100 ile en çok 50.000 TL limitlere uyulması gerekir.

Havale ödemelerine ilişkin önceliğiniz hesabınızı açmak olmalıdır. Nitekim bu şekilde tercihinizi yaparak banka bilgilerinizi aktarmaya başlarsınız. Hatta bilgilerin devamında tutar gelir ve birkaç dakika içerisinde taleplerinizi iletmeniz mümkün olacaktır.

Bettilt Ödeme Yapıyor Mu; Bettlit Papara İle Para Çekme

Çekim talepleri ile öne çıkan ödene seçeneklerinin çoğuna yer veriliyor. Havale kadar tercih edilen Papara üzerinden de taleplerin iletilmesine imkan tanınıyor.

Tekrardan Havale gibi Papara için 2 ve 3 olarak ayrı türlere değiniliyor. Bettlit ödeme yapıyor mu merak edenlere Papara için:

  • Papara 2 en az 500 ile en fazla 50.000 TL’lik limitleri ile sergilenecektir.
  • Papara 3 için de minimum 50 ile en çok 50.000 TL değerlerine uyulması isteniyor.

Görüldüğü üzere yöntemlerin her biri de alt – üst limitleri üzerinden değerlendirilmelidir. Ardından da çekim talebinizi oluşturmanız ve ödemelere geçmeniz gerekir.

Bettilt Diğer Ödeme Yöntemleri

Ödemelerde Kartsız ATM seçeneğine de yer veren sitelerden bir tanesidir. En az 100 ile en çok 50.000 TL’lik tutarları dahilinde ATM seçeneklerini değerlendirmenize imkan tanınır. Bunun dışında kalan:

  • Jeton yöntemine ilişkin minimum 50 ve en fazla 50.000 TL’lik limit aralığı ele alınmalıdır.
  • Payfix ödemeleri için de en az 50 ile 50.000 TL aralığına yer verilmiştir.

Sanal ödeme seçeneklerine ağırlık veren siteler arasında gösteriliyor. Bunların devamında gelen ise Bitcoin oluyor ve en az 50 TL tutara değiniliyor. En fazla ise 1000 TL limite yer verilir. Geriye ise alt – üst limitlere uygun bir şekilde çekim taleplerinizi iletmeye başlamanız kalır.

Bettilt Güncel Giriş Adresi: Bettilt Giriş

Bir cevap yazın

Başa dön